Březen 2009

Pán domu

29. března 2009 v 13:00 | W3nDushK@ |  FilmS..:)

PÁN DOMU

Ochránit svědkyně je těžké. Žít s nimi je nemožné.
Pět univerzitních roztleskávaček se stalo svědky vraždy informátora z drogového podsvětí. Aby neskončily jako nepohodlní svědci, musí je policie ochránit. K týmu proto nastupuje nový ,,asistent,, trenéra - drsný člen texaské jízdy policie - poručík Roland Sharp. Jak ale uhlídat holky, které se chtějí pořád jen bavit? Poněkud upjatý Sharp zjišťuje, že udržet nekontrolovatelné školačkyv pozoru a ubránit je před nebezpečím, nebude snadný úkol. Komedie plná energie, pýchy a radosti o tom, co se stane z policajta mezi samými ženskými.


Jsem superstar!

29. března 2009 v 12:58 | W3nDushK@ |  ReaDInG...

Jsem Superstar!

Rebeka a Sammi, dvě nejlepší kamarádky, se zúčastní konkurzu pěvecké soutěže STARMAKER. Rebeka se probojuje do nejlepší desítky, zato Sammi, stará smolařka, zažije pořádný trapas. Výstup natočený skrytou kamerou dokonce odvysílá televize. Sammi je přede všemi naprosto znemožněná a s kamarádstvím je konec. Mezitím se porotci nepohodnou s tvůrci STARMAKER, opustí soutěž a nabídnou Sammi, která má opravdu talent, aby natočila singl. STARMAKER pokračuje, ale zrodila se velká konkurence. Ze Sammina singlu bude úspěšný hit. Bláznivý příběh patnáctileté Smaragdy se spoustou neuvěřitelných náhod, odvyprávěný lehce, vtipně a s notnou dávkou sebeironie, pokračuje v divokých kotrmelcích dál. Kdo se stane tou pravou hvězdou?


ŽENY!!!!

16. března 2009 v 19:13 | W3nDushK@ |  My DiArY...
Muž a žena se srazí v autech. Bouračka je ošklivá. Obě jejich auta jsou
úplně na maděru, ale ani jednomu z nich se nic nestalo...
Když se vysoukali z aut, povídá žena muži: "Tak vy jste muž, to je
zajímavé.Já jsem žena. Hmm, podívejte na naše auta!
Nic z nich nezbylo, ale my jsme zraněni nebyli.To musí být znamení od
Boha.
Měli jsme se setkat, stát se přáteli žít spolu až do smrti."
Muž přitakal: "To jo, to muselo být určitě znamení od Boha!"
Žena pokračoval "A podívejte se na tohle, další zázrak. Moje auto je
totálně na mraky, ale tahle lahev vína je naprosto v pořádku. Bůh si
určitě přeje, abychom toto víno vypili a oslavili tím naše štěstí."
Potom podala láhev muži. Ten souhlasně přikývl, otevřel láhev a polovinu
vypil.
Pak ji podal zpět ženě. Ta vzala láhev, zavřela ji a vrátila muži do
rukou.
Ten se jí zeptal: "Vy nebudete?"
Načež mu odpověděla: "Ne. Já počkám na policii..."


Roxbury

9. března 2009 v 20:00 | W3nDushK@ |  FilmS..:)

Roxbury

Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit!

Stella a.. Šíleně žárlivá Frankie

9. března 2009 v 19:58 | W3nDushK@ |  ReaDInG...

Stella a.. Šíleně žárlivá Frankie

Vaše oblíbená kamarádka Stella se s vámi loučí. Vydejte se s ní do Londýna navštívit její bývalé kamarádky a také pátrat po ztraceném dědečkovi Eddiem. Ale záhady z Portbay ji pronásledují i v Londýně. Vydaří se vytoužené setkání podle jejích představ? Podaří se jí najít dědečka? Jak ji přijmou kamarády? A jak zvládne Frankie svoji žárlivost? Závěrečný příběh edice Stella a … vaší kámošky jak se patří.


V říši Skalních bytostí

9. března 2009 v 19:55 | W3nDushK@ |  ReaDInG...

V říši Skalních bytostí

Aneta prožila zvláštní sen. Zdálo se jí o skále. Před očima měla místo, odkud ze skalní stěny vystupovala Jaspis. Čím upřeněji na skálu hleděla, tím jasněji ze skalní stěny vystupovala nová tvář. Tentokráte nepatřila Jaspis. Šlo o chlapecký obličej. Zhmotnil se ve skutečného kluka, zaujal posez jako Aneta. Co po Anetě chtěli hosté ze Skalní říše? Potřebují pomoc jako nedávno Galupán z Měsíčního společenství nebo Helio z Ohňové říše? Anetino neblahé tušení, že se s tvory Skalní říše nedá jednat po dobrém, se velice brzy naplní. Napínavý, tajuplný příběh pro kluky a holky od deseti let. Fantasy příběh z jihu Moravy